Tipy a triky -jako používat 5 Days DEO?
31. 07. 2020

Tipy a triky – jako používat 5 Days DEO?

Aplikujte 2x

Právě jste si zakoupili 5 Days DEO a chcete dosáhnout ten správný účinek? Při prvním použití doporučujeme aplikovat 5 Days DEO dva noci po sobě, tím se ujistíte, že produkt na vaší pokožce dostatečně eliminoval bakterie, které způsobují zápach potu. Následně můžete produkty používat každých 5 dní, nebo podle potřeby.

 

Nejlepší účinek během spánku

5 Days DEO účinkuje nejlépe pokud se aplikuje před spaním. Naše tělo je tehdy neaktivní a tím pádem má produkt dostatek času účinkovat. Po noční aplikací produkt na druhý den již naplno funguje a zastavuje zápach potu.

 

Čistá a suchá pokožka

Aplikujte 5 Days DEO deodorant nebo sprej na nohy a tělo na čistou a suchou pokožku. Dbejte na to, aby se 5 Days DEO dostalo do přímého kontaktu s pokožkou. Pro nejlepší účinek v oblastí podpaží doporučujeme odstranit nebo zkrátit ochlupení nebo produkt prsty vmasírovat tak, aby se do kontaktu s pokožkou dostal.

 

Oblečení a obuv

Mnohokrát je obuv a oblečení nasáklé pocením, který v nich může i nadále přetrvávat i po použití 5 Days DEO. Pro správný efekt se ujistěte, že je vaše oblečení a obuv čistá, není nasáklá pak, a bez zápachu.

 

5 dní

5 Days DEO může účinkovat až po dobu 5 dní. Nicméně, ne každý je stejný. Více aktivním lidem doporučujeme používat 5 Days DEO každé 3 dny nebo podle potřeby.

 

Nezastavuje pot

5 Days DEO nezastavuje pocení jako takové! Zastavuje zápach potu, který vzniká střetem potu a bakterií na pokožce. Tím, že neutralizuje bakterie se zápach potu ztrácí. Zastavení potu je vedlejší účinek! Pokud k němu dojde je to důsledkem zúžení pórů, nikdy ne jejich ucpání.

 

Mohlo by vás zaujímať

Pot sám o sebe nemá v skutočnosti žiadnu vôňu. Zápach potu, ktorý každý z nás pozná, pochádza z baktérií, ktoré rozbíjajú sekréty z potných žliaz. Tie sa normálne nachádzajú na koži každého z nás.