O nás

5 Days DEO je revoluční deodorant, který definitivně vyřeší váš problém se zápachem potu!
Přečtěte si jak vznikl!

Zakladatel

Zakladatel

Zakladatel

Zakladatel

Tvůrcem produktu 5 Days DEO je Claus Greiffenberg. Své studium jako chiropraktik ukončil v roce 1996. Následně si udělal množství kurzů a specializací v souvislosti tělem, jeho zdravím a funkcemi.

Vše začalo v roce 2008. Claus věděl, že pot ve své podstatě zápach nemá a jsou to bakterie, které ho vytvářejí. Napadlo mu, že pokud by dokázal neutralizovat bakterie na kůži, tak pot by byl pro každého už jen bez zápachu. Přípravek 5 Days DEO přišel na svět s unikátním složením, které je takové neškodné, že byl okamžitě schválen Astma Allergy Danmark. V roce 2010 se 5 Days DEO dostal do prodeje v největší kosmetické síti obchodů v Dánsku – MATAS. Velmi rychle se stal “MUST HAVE” produktem, který se následně distribuován do všech prodejen MATAS. 5 Days DEO za krátký čas získal velkou popularitu. Po zaznamenání úspěchu expandovali do více zemí jako Německo, Rakousko, Polsko, Česká republika a samozřejmě i Slovensko.

Myšlenka

Myšlenka

Myšlenka

Myšlenka

Claus Greiffenberg při svých studiích zjistil, že většina deodorantů obsahuje škodlivé chemikálie na to, aby bylo docíleno odstranění zápachu z potu. Tehdy si řekl: “Dá se tento problém vyřešit i jinak?” Dostal nápad a tehdy mu už nic nebránilo k uskutečnění.

Inspiroval ho jeho starý otec, který byl lékárníkem. Zmeriaval se na různé kožní poruchy, na které vytvářel vlastní masti, které neutralizují prostředí, ve kterém se vyskytují bakterie. Ty pomáhali k rychlejšímu hojení kůže. Pomyslel si: “Je tedy možné neutralizovat prostředí v potních žlázách? Pokud, ano pak bude pot bez zápachu. ” Vynalezl tedy 5 Days DEO – jeden z nejefektivnějších a najneškodlivejších produktů svého druhu na trhu.

Video rozhovor
se zakladatelem

Náš příběh

Tvůrcům deodorantu 5 Days DEO je Claus Greiffenberg. Díky němu se už nikdy nemusíte bát, že váš pot bude zapáchat.

Nápad
Claus Greiffenberg při svých studiích o zdraví člověka zjistil, že většina deodorantů obsahuje škodlivé chemikálie na to, aby bylo docíleno odstranění zápachu z potu. Tehdy si řekl: "Dá se tento problém vyřešit i jinak?"
Začátky
Vše začalo v roce 2008. Claus věděl, že pot ve své podstatě zápach nemá, a jsou to bakterie, které ho vytvářejí. Napadlo mu, že pokud by dokázal neutralizovat bakterie na kůži, tak pot by byl pro každého už jen bez zápachu.
PRVNÍ PRODUKTY
V roce 2010 se 5 Days DEO dostal do prodeje v největší kosmetické síti obchodů v Dánsku - MATAS. Velmi rychle se stal "MUST HAVE" produktem, který se následně distribuován do všech prodejen MATAS. 5 Days DEO za krátký čas získal velkou popularitu.
ÚSPĚŠNÉ TESTY
Přípravek 5 Days DEO přišel na svět s unikátním složením, které je takové neškodné, že produkt byl okamžitě schválen a certifikován dánskou asociací Astma Allergi. Jde o jeden z mála kosmetických prostředků, který dosáhl vynikající výsledky.
DISTRIBUCE
5 Days DEO lze koupit nejen v Dánsku, ale i na Slovensku, a to prostřednictvím našeho e-shopu, ze kterého momentálně odesíláme 5 Days DEO deodoranty i do České republiky.
5 ZEMÍ
Naše společnost je dceřinou společností 5 Days DEO International z Dánska. Po zaznamenání úspěchu expandovali do více zemí jako Německo, Polsko, Česká republika a samozřejmě i Slovensko.
BUDOUCNOST
Naší vizí je učinit 5 Days DEO celosvětově známou značkou, která zlepší a usnadní životy lidem na celém světě. Život bez zápachu potu je něco, co si zaslouží každý.

Odebírejte novinky

Sledujte náš Facebook a Instagram. Na našich sociálních sítích se dozvíte všechny novinky ohledně našich přípravků 5 Days DEO.

Facebook

Instagram

5daysdeo Copyright 2020. All Rights Reserved