JAK TO FUGNUJE?

Věděli jste, že pot sám o sobě totiž nemá ve skutečnosti žádnou vůni? Zápach, který každý z nás zná, pochází z bakterií na naší pokožce. 5 Days DEO tyto bakterie neutralizuje a tak zabraňuje jejich aktivitě. A výsledek? Žádný zápach potu!

Aplikace

Aplikace

Aplikace

Aplikace

Správná aplikace 5 Days DEO je důležitá. 5 Days DEO se aplikuje těsně před spaním na suchou a čistou pokožku. To je klíčové pro správný účinek produktu.
Následně 5 Days DEO účinkuje po dobu 5 dní. Osobní hygiena nemá na efekt žádný vliv.
Při prvním použití však doporučujeme 5 Days DEO aplikovat 2 noci po sobě, takto se všechny bakterie, které se nacházejí na pokožce důkladně neutralizují.

1. Po sprše
Aplikujte 5 Days DEO před spaním na umyté a suché podpaží. Počkejte až je vaše pokožka dostatečně suchá, aby nedošlo k podráždění po holení.

2. Před spaním
Pro dosažení co nejlepšího účinku doporučujeme aplikovat 5 Days DEO před spaním, protože tělo je během spánku neaktivní. Proto bude mít produkt dost času efektivně neutralizovat bakterie na kůži.

3. Účinek
5 Days DEO deodorant je aktivní již na následující den po aplikací. Pro 90% zákazníků 5 Days DEO účinkuje až po dobu 5 dní. A navíc – sprchování nemá na žádný vliv na účinek produktu.

Garantujeme

Složení produktu snižuje tvorbu potu a zcela odstraňuje zápach potu až po dobu 5 dní. Jeho efekt je stoprocentně účinný i během každodenního sprchování!
Garance vrácení <br> peněz za zboží

Garance vrácení
peněz za zboží

bez zápachu<br> potu

bez zápachu
potu

bez testování <br> na zvířatech

bez testování
na zvířatech

bez zanechání <br> bílých stop

bez zanechání
bílých stop

bez umělých <br> přísad

bez umělých
přísad

SLOŽENÍ

SLOŽENÍ

SLOŽENÍ

SLOŽENÍ

Deodorant 5 Days DEO neobsahuje žádné parabeny a také nezavírá póry. Kombinace ingrediencí ve složení je bezpečná a neškodná.

Tak jako ostatně deodoranty i 5 Days DEO obsahuje kromě vody a alkoholu i aluminium. Jde o velmi nízkou až zanedbatelnou koncentraci aluminia, a to jen 0,7%. I díky tomu je produkt schválen Astma Allergy Danmark. Aplikovat ho mohou těhotné ženy a kojící mamičky. 5 Days DEO nemá žádnou vůni, ale pokud si přejete, víte si vůni doplnit vaším oblíbeným parfémem nebo antiperspirantem.

Deodorant obsahuje tři látky, které jsou určeny k ochraně pokožky – glycerin, propylenglykol a alantoin. Jediná látka, která by mohla vyvolat reakci, je již zmíněný alkohol. Pokud se tak stane, okamžitě po aplikaci omyjte dané místo studenou vodou. Pokud jste na něj alergický nedoporučujeme, abyste používali tento produkt.

Výdrž

Výdrž

Výdrž

Výdrž

Pokud budete 5 Days DEO používat správné bude váš pot bez zápachu až pět dní. Aplikujte ho před spaním na umyté a suché podpaží. Tímto se během noci aktivní složky v produktu dostanou do kontaktu s kůží a vstřebají se do potních žláz.

Je třeba si uvědomit, že instrukce jsou na to, abyste 5 Days DEO věděli správně aplikovat. V některých případech je však nutné produkt aplikovat častěji, než každých pět dní. Devadesát procent zákazníků tvrdí, že produkt účinkuje přesně 5 dní, zbylých deset procent udává období mezi třemi až sedmi dny účinkování. Pokud patříte do skupiny lidí, pro které produkt účinkuje jen tři dny, tak vám samozřejmě doporučujeme produkt aplikovat v třídenním intervalu. Pokud máte nadále pocit, že 5 Days DEO nefunguje správně, zkuste aplikovat produkt 2 dny po sobě.

Na sprchování či osobní hygienu 5 Days DEO vliv nemá. Během spánku dostane pod vaši kůži, kde neutralizuje bakterie. Tím pádem kontakt s vodou není problém.

Vyberte si ten správný

Někdo preferuje kuličkový deodorant někdo dříve deodorant spreji. I proto vás máme obě varianty. Používáním 5 Days DEO kuličkového deodorantu každých 5 dní balení vydrží po dobu 5-6 měsíců. 5 Days DEO je vhodné aplikovat na všechny partie těla, podpaží, jestli i na nohy. Už se nikdy nebudete obávat zout si vaše boty. Pamatujte, že je třeba dodržovat instrukce.
V některých případech je nutné produkt aplikovat častěji, než každých pět dní. Devadesát procent zákazníků tvrdí, že produkt účinkuje přesně 5 dní, zbývajících 10% udává období mezi třemi až sedmi dny účinkování.

Odebírejte novinky

Sledujte náš Facebook a Instagram. Na našich sociálních sítích se dozvíte všechny novinky ohledně našich přípravků 5 Days DEO.

Facebook

Instagram

5daysdeo Copyright 2020. All Rights Reserved