Nejčastější otázky

Často dostáváme otázky o fungování, účinku či složení 5 days Deo. Sesbírali jsme vaše nejčastější dotazy. Vy se ptáte a my odpovídáme.

Áno, samozřejmě

Ne, sprchování či osobní hygiena nemá na účinek 5 Days DEO vliv. 5 Days DEO se během spánku dostane pod vaši kůži, kde neutralizuje bakterie. Tím pádem kontakt s vodou není problém.

Při doporučeném používání (každých 5 dní), jedno balení kuličkového deodorantu vydrží 5-6 měsíců.

Ano, můžete. V některých případech je nutné produkt aplikovat častěji než každých pět dní. Devadesát procent zákazníků tvrdí, že produkt účinkuje přesně 5 dní, zbývajících 10% se pohybuje mezi 3 - 7 dny účinkování. Pokud patříte do skupiny lidí, pro které produkt účinkuje pouze 3 dny, tak vám samozřejmě doporučujeme produkt aplikovat v třídenním intervalu.

Ve složení produktu není žádný rozdíl, spíše jsme se zaměřili na psychologickou stránku lidi, a přišli jsme k závěru, že většina lidí preferuje kosmetické produkty rozděleny na pohlaví. Proto jsme se rozhodli vyrábět 5 Days DEO pro muže a 5 Days DEO pro ženy, které jsou barevně rozlišeny.

Ano. Až 90% uživatelů 5 Days DEO uvádí, že účinek produktu trvá přesně 5 dní. Při nadměrné aktivitě však může dojít k minimálnímu zkrácení účinku. Pokud je to váš případ, tak doporučujeme používat 5 Days DEO každé 3 dny.

Ano, můžete. Pokud však chcete dosáhnout co nejlepší efekt, doporučujeme použít 5 Days DEO před spaním, protože vaše tělo tehdy nevyvíjí aktivitu a aktivní látky v produktu se proto lépe vstřebají do pokožky.

Ne, 5 Days DEO neobsahuje žádné parabeny.

Ne, kombinace ingrediencí ve složení je bezpečná a neškodná. Produkt je schválen Astma Allergy Danmark.

Ne, 5 Days DEO nemá žádnou vůni, ale pokud si přejete, víte si vůni doplnit vaším oblíbeným parfémem nebo antiperspirantem.

Ano, můžete. 5 Days DEO nemá vliv na váš parfém, protože nemá žádnou vůni.

Ne, 5 Days DEO nezavírá póry.

Voda (Aqua)
Isopropylalkohol (Isopropyl Alcohol)
Chlorid hlinitý hydratovaný (Aluminium Chloride Hyder)
Chlorid hlinitý (Aluminium Chloride)
Glycerin (Glycerine)
Propylenglykol (Propylene Glycol)
Allantoin (Allantoin)
Ethylhexylglycerín (ethylhexyl Glycerine)
Syntetický polymer na bázi křemíku (PEG 12 Dimethicone)

5 Days DEO obsahuje alkohol, proto pokud jste na něj alergický / á nedoporučujeme, abyste používali tento produkt.

Ne, 5 Days DEO nezanechává skvrny na oblečení.

Funkcí produktu 5 Days DEO  je zabránit zápachu potu, a proto jsme neviděli žádný důvod přidávat vůni.

Ne, není.

5 Days DEO obsahuje 3 látky, které jsou určeny k ochraně pokožky - glycerin, propylenglykol a alantoin. Jediná látka, která by mohla vyvolat reakci, je alkohol. Pokud se tak stane, okamžitě po aplikaci omyjte dané místo studenou vodou.

V některých případech může dojít k mírnému vysušení pokožky. Pokud máte problém se suchou pokožkou natřete dané místo krémem. Krém nemá na účinek 5 Days DEO žádný vliv.

Pamatujte, že je třeba dodržovat instrukce. V některých případech je nutné produkt aplikovat častěji, než každých pět dní. Devadesát procent zákazníků tvrdí, že produkt účinkuje přesně 5 dní, zbývajících 10% udává období mezi třemi až sedmi dny účinkování. Pokud patříte do skupiny lidí, pro které produkt účinkuje jen tři dny, tak vám samozřejmě doporučujeme produkt aplikovat v třídenním intervalu. Pokud máte nadále pocit, že 5 Days DEO nefunguje správně, zkuste aplikovat produkt 2 dny po sobě. Tímto se zabezpečí jeho efektivnější účinek a bakterie budou zneutralizované. Ujistěte se, že pach z potu není na vašem oblečení, protože pot může zanechat pach i na sepraném šatstvu.

Ano, je. Před zahájením prodeje 5 Days DEO jsme spolupracovali se společností Statcon Aps v Kokkedal, která otestovala 5 Days DEO na 100 účastnících. Všichni účastníci tohoto testu byli seznámeni, že jim bude přidělen produkt 5 Days DEO, který se má postarat o to, že zbaví jejich pot nežádoucího zápachu. Nicméně, jen polovině z nich byl přidělen skutečný produkt. Padesát uchazeči, kteří testovali skutečný 5 Days DEO uvedli, že produkt fungoval v 91,7% případů. Druhá polovina uvedla, že v 93,7% nepocítili žádnou změnu. Tyto výsledky nás utvrdili v přesvědčení, že 5 Days DEO spolehlivě dosahuje slíbený účinek.

Určitě ano! Na životním prostředí nám záleží. Naše produkty jsou vyrobeny z plastu, který je recyklovatelný a také se snažíme šetřit naše i vaše lesy tím, že Vám faktury za zakoupené produkty posíláme e-mailem.

Dodání produktu v rámci Slovenské republiky obvykle trvá 24-48 hodin - během pracovních dnů. Pro Českou republiku to je 48 hodin.

5 Days DEO si víte objednat na výdejní místo zásilkový nebo kurýrem GLS na adresu.
Obě možnosti nabízejí možnost platby dobírkou.

Naším produktem a vaší spokojeností jsme si natolik jisti, že vám při případné nespokojenosti vrátíme peníze. Certifikát garance se nachází v každém balení.

Pokud nejste s 5 Days DEO spokojený / á, máte 30 dní od zakoupení právo produkt vrátit. Balení však musí obsahovat minimálně dvě třetiny z původního obsahu. Vyplňte certifikát garance, doplňte vaše osobní údaje, bankovní informace a přiložte doklad o koupi. Produkt pak zašlete na adresu:

5 Days DEO s.r.o.
Mäsiarska 37
040 01 Košice
Slovensko

Po splnění výše uvedených požadavků vám co nejdříve vrátíme peníze na vámi uvedený bankovní účet.

Platba může proběhnout prostřednictvím online platby přes platební kartu, PayPal, také prostřednictvím dobírky na výdejním místě zásilkový či kurýra GLS.

Přijímáme platební karty osobní či firemní - Visa, Visa Electron, MasterCard Electronic, MasterCard, Maestro.

Odebírejte novinky

Sledujte náš Facebook a Instagram. Na našich sociálních sítích se dozvíte všechny novinky ohledně našich přípravků 5 Days DEO.

Facebook

Instagram

5daysdeo Copyright 2020. All Rights Reserved